הסיפור שלנו

״בטעמים" הוא סיפור של חברות יצירה ואהבה לציבור והאוכל הישראלי כבר מעל ל-30 שנה.

שותפות שהולכת דרך ארוכה מניהול בית קפה ומזנונים של בתי ספר, בתי משפט, עיריות ומשרדי ממשלה. העוגן המשותף זה אהבת האדם והרצון לתבל את החיים עם טעם וריח שיישאר לאנשים כחוויה שבשבילה כיף לקום בבוקר, כיף לארח.

מגשי האוכל שלנו הם פרי ניסיון של שנים בשירותי הסעדה, יצירתיות ודיוק המתובלים באהבה ושמחה ובניחוח המשלב ביתיות עם טעמים וריחות של צרפת ואיטליה.

כל אירוע מתוכנן בהתאמה לצרכי הלקוחות עד הפרטים הקטנים, כי אצלנו השילוב המנצח הוא שירות, מקצועיות וטעם טוב שנשאר אתכם הרבה אחרי שהאירוע הסתיים.

אודותינו

קייטרינג בטעמים הינו יצירה משותפת של שני חברים אשר יוצרים מציאות בטעם הישראלי כבר עשרות שנים.

למדנו להכיר את החברה הישראלית לאורכה ולרוחבה ממפגש עם לקוחות בקפה השכונתי שניהלנו, במזנונים בבתי ספר, בתי משפט, עיריות ובמשרדי ממשלה. המנות שלנו מיועדות לאירועי חברה ולאירועים פרטיים.

המנות שלנו עשויות מחומרי גלם טריים עשירים ויוקרתיים, המנות מותאמות לצרכי לקוח, כל מנה בגודל צבע וטעם אחר. המנות שלנו הן מעשי ידי שף וקונדיטור המביא עד למגש שלכם טעמים מרחבי העולם בשילוב של הישראליות במיטבה.

את האירועים ניתן לקיים אצלכם ואפשר אצלנו. יש לנו עבורכם עמדות עיצוב אירועים ייחודיות בפיתוח ויצירתיות שלנו, שיהפכו כל אירוע לחגיגה לכל החושים.

אנחנו רוקמים אתכם ביחד את האירוע שלכם ביעוץ תפריט ויעוץ עיצוב, כי האירוע שלכם זה האתגר שלנו. בשבילנו כל אירוע הוא נגיעה קטנה בפיסת חיים של סיפור אנושי או סיפור אירגוני.

עכשיו הזמן להזמין! אתכם לאורך כל הדרך, קייטרינג בטעמים.

משלוחים

משלוח יקבע בהתאם למקום ההספקה

כשרות

לקייטרינג אישור משרד הבריאות וכשרות של הרבנות ראשל"צ.

לפרטים והזמנות:

03-3811112